Zaprezentuj wypieki w piękny sposób

Zaprezentuj wypieki w piękny sposób

ekspozytory

Jeżeli zajmujesz się gastronomią, z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest atrakcyjne wyeksponowanie potraw i podawanie ich w apetyczny sposób klientowi. W branży spożywczej bez wątpienia liczą się wrażenia estetyczne. Warto więc zadbać nie tylko o wysoką jakość przygotowywanych posiłków, ale również pięknie je zaprezentować. Dzięki temu mogą wyglądać bardzo zachęcająco. Pomogą Ci w tym ekspozytory, na których ułożysz ciasto, torty i inne sprzedawane produkty.

Jak eksponować cista i torty?

ekspozytory

Dobry stojak ekspozycyjny możesz kupić online. Dostępne są zarówno dosyć duże modele, jak i nieco bardziej kompaktowe. W restauracji przyda się też zestaw do przystawek, które możesz podać gościom w wykwintny sposób. Niektóre ciasta i torty są bardzo kruche, dlatego należy się obchodzić z nimi delikatnie. Szczególnym wyzwaniem może być przełożenie produktu na talerz lub ekspozytor. Przyda Ci się na pewno pojemnik na ciasto dwupoziomowy, który można łatwo przestawić jeśli zajdzie taka potrzeba. Dobry ekspozytor na ciasto będzie też łatwy w utrzymaniu czystości.

Odrobina słodyczy po smacznym obiedzie

Na wielu imprezach i zabawach tanecznych podawane są różne przekąski, które należy podać w taki sposób, aby potrawy wyglądały apetycznie. Jeśli pracujesz w restauracji i chętnie rozszerzyłbyś sprzedaż deserów, możesz wyeksponować najładniejsze ciasta i torty w takim miejscu, aby klient z łatwością je dostrzegł. Dzięki temu po obiedzie, z większym prawdopodobieństwem gość skusi się na smaczny deser. Coraz więcej osób lubi od czasu do czasu zjeść obiad w dobrej restauracji. Warto więc zauważać potrzeby gości i mile ich zaskakiwać. Dobre ekspozytory i pojemniki na ciasta kupisz w wielu miejscach. Przekonaj się, że mają one duży potencjał i mogą podnieść walory wizualne Twojej restauracji.