Polska porcelana Lubiana – luksusowa ozdoba każdego stołu

Polska porcelana Lubiana – luksusowa ozdoba każdego stołu

Lubiana Daisy

Renoma polskiej porcelany zabrnęła w najdalsze zakątki świata. Na wielu stołach w prywatnych domach oraz w restauracjach można znaleźć zastawy stołowe pochodzące z polskich fabryk. Skąd ta popularność. Czym charakteryzuje się polska porcelana?

Zestaw porcelany stołowej

Porcelanowe wyroby kojarzone są nie tylko z naturalnością, ale także luksusem, pięknem i elegancją. W polskich fabrykach produkowane są nowoczesne kolekcje, które w połączeniu z tradycją tworzą niepowtarzalne wzory. Z porcelanowej zastawy posiłki nie tylko smakują lepiej, ale także piękniej wyglądają. Aksamitna w dotyku porcelana dodaje klimatu i sprawia, że posiłki są celebrowane. Bardzo ciekawie prezentuje się kolekcja porcelany Lubiana Daisy, która łączy w sobie minimalizm i prostotę przy zachowaniu stylu. Porcelana jest szlachetna i wyjątkowa, co sprawia, że przewyższa wszystkie inne typowe wyroby ceramiczne. Surowce pozyskiwane są w głównej mierze ze skał magmowych i są wypalane w specjalistycznych piecach, w których temperatura może osiągnąć nawet 1460 stopni.

Dlaczego warto wybrać porcelanę zamiast tradycyjnych produktów ceramicznych?

Lubiana Daisy

Przede wszystkim porcelanowe wyroby charakteryzują się niską przewodnością cieplną. Co to oznacza? Mianowicie gorąca kawa czy zupa dłużej pozostaną ciepłe w takich naczyniach. Porcelanę można myć w zmywarce oraz używać w mikrofali, dzięki czemu użytkowanie jest niezwykle łatwe. Na talerzu wykonanym z porcelany nie pozostają odbarwienia. Dodatkowo porcelana jest odporna na matowienie i blaknięcie. W polskich fabrykach porcelany produkowane są nowoczesne zestawy stołowe, które można znaleźć w wielu ciekawych wzorach i kolorach. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć najlepszy produkt dla siebie. Nie wolno zapomnieć także o tym, że jest to szlachetny i naturalny materiał, z którego wszystko smakuje lepiej.