Niezastąpione podkładki pod tort

Niezastąpione podkładki pod tort

Żadna z hucznych imprez typu urodziny, rocznice, wesela nie może się obyć bez jednego z najważniejszych wyrobów cukierniczych, jakim jest tort. Niezwykle istotnym elementem usprawniającym „pracę” z nim jest podstawka pod tort. Posiada ona szereg zalet, dzięki którym uniknie się przykrych niespodzianek i dopełni dekoracji. 

W zależności od rozmiaru, rodzaju tortu oraz indywidualnych wymagań podkładki pod tort mogą mieć różny wymiar, grubość, kształt oraz kolor. Od tradycyjnych białych, poprzez eleganckie złote lub srebrne. Pokryte nieprzemakalną folią nie ulegną rozpuszczeniu czy nasiąknięciu i będą efektownie prezentować się pod tortem.

Dla poszukujących niebanalnych wzorów zachwycą swoim kształtem serca, delikatnym printem lub ozdobną falbanką na obrzeżach. Podstawka sprawdzi się również pod tortem piętrowym w stylu angielskim. Specjalnie przygotowane podkładki o różnej średnicy można połączyć rurkami, umieszczając je na stojaku. W ten sposób tort piętrowy będzie łatwiejszy w przenoszeniu. Ze względu na mnogość wzorów możliwe jest dopasowanie podkładu pod tort kwadratowy oraz prostokątny.

Podkłady pod tort to sprzęt który ułatwia przenoszenie ciasta, zapobiegając jego pęknięciu lub przesunięciu. Podstawy ułatwiają również krojenie na kawałki dzięki swojej powłoce- nóż gładko ślizga się po nich, a tort nie przesuwa się na boki.

Podkładka pod tort jest wdzięcznym elementem dekoracji, dzięki czemu ciasto będzie pięknie i elegancko prezentować się na stole. Dlatego ważne jest by wcześniej zastanowić się nad wymiarem i zdobieniem i wpasować je w ogólną kompozycję.

Podkład pod tort dostępny na stronie https://sklep.polmarkus.com.pl/podklady-pod-tort