Niezastąpiona ozdoba każdego stołu

Niezastąpiona ozdoba każdego stołu

Patera na tort jest takim akcesorium, które będzie służyć nam przez lata. Z tego też względu warto wybierać najbardziej standardowe formy pater, tak, by pasowały one do pozostałych elementów zastawy stołowej. Takie podejście sprawi, że przez lata nie będziemy myśleć o wymianie patery na nowszy model, a co więcej dobrze dobrana, tak by komponowała się z talerzami i sztućcami będzie pięknie prezentować się na stole.

Różne typy patery na tort

Patera na tort ( https://sklep.polmarkus.com.pl/patery ) może występować w swojej najbardziej standardowej wersji czyli jako płaska patera, ale też w kilku odmianach. Wybór kształtów, zdobień czy też rozmiaru pozwala na dobranie patery na tort do naszego gustu i wymagań. Co więcej możemy ją idealnie zgrać ze stylem mieszkania czy domu. O formie tego naczynia decyduje w głównej mierze rodzaj serwowanego na nim ciasta, z tego też względu torty i podobne okazałe wypieki będą zawsze najlepiej prezentować się na podstawce okrągłej, a do tego też zaopatrzonej w nóżkę. Tu świetnie sprawdzą się doskonale zaprojektowane drewniane patery lub też te ceramiczne, dodatkowo zdobione subtelnymi znaczkami.

Główna ozdoba stołu – patera na tort

Należy też pamiętać, że w wielu przypadkach patera na tort pełni niezwykle oryginalną ozdobę stołu. Oprócz tego, że pozwala na ekspozycję tortu, ciast i ciasteczek to też pięknie koresponduje z pozostałym nakryciem stołu. Kupując patery na tort warto się więc zastanowić jaka będzie najlepsza do naszego wnętrza i pozostałej zestawy, którą już posiadamy. Szeroka oferta producentów sprawia, że naprawdę mamy w czym wybierać.