Jaki pojemnik na lunch wybrać ?

Jaki pojemnik na lunch wybrać ?

pojemnik na lunch

Przed zakupem pojemnika na lunch zdecyduj, w jakim celu go potrzebujesz. Jakie produkty będą w nim przechowywane i w jaki sposób zostaną przeniesione.  W przypadku płynnych naczyń nie ma nic lepszego niż termos. Jeśli używasz sosów w swojej przekąsce, zapakuj je osobno w małym pojemniku. I dodaj tuż przed posiłkami.

Pojemniki metalowe

Pojemnik na obiad do pracy są wykonane ze stali nierdzewnej. Są one mocne i trwałe. Główną zaletą jest zdolność do zachowania wszystkich użytecznych właściwości żywności. Wadą jest wysoka cena. I nie można ich wkładać do mikrofalówki.

Szklane pudełka na lunch

Lunch box szklany nie jest zbyt popularny ze względu na jego duży ciężar. Jest on jednak dobry do przechowywania i odgrzewania żywności. Jego główną zaletą jest to, że szklane pojemniki nie pochłaniają zapachów.

Pudełka silikonowe

Chcielibyśmy od razu zaznaczyć, że silikon jest materiałem przyjaznym dla środowiska. Bakterie nie mogą rozwijać się na silikonie, a resztki jedzenia się nie gromadzą. W tych pojemnikach na lunch (tutaj) nie ma żadnych szczelin. Dzięki temu może być z łatwością stosowany do pierwszych dań.

Które lunch boxy są więc bezpieczne i praktyczne?

pojemnik na lunch

Lunch boxy elektryczne

Są one w stanie szybko podgrzać Twoje jedzenie. Większość modeli wystarczy podłączyć do prądu na 5 minut.

Lunch box podgrzewany z zapalniczki samochodowej

Są to bardzo poręczne pojemniki do podróżowania w samochodzie. Nie można ich wkładać do lodówki ani podgrzewać w mikrofalówce. Ale nie potrzebujesz ich na drodze.

Wielopoziomowe lunch boxy

Przydatne dla tych, którzy lubią zjeść kilka posiłków na obiad. Jest to idealny pojemnik na lunch lub kolację w turystycznych miejscach.

Transformowalny lunch box

Zaletą tych pojemników jest to, że można je złożyć do 3 razy. Oznacza to, że po posiłku pudełko jest znacznie cieńsze i zajmuje minimalną ilość miejsca.