Jaką wybrać brytfannę do kuchni?

Jaką wybrać brytfannę do kuchni?

pieczeń

Brytfanna emaliowana to idealny produkt dla tych pań domu, które to preferują pieczenie oraz zapiekanie poszczególnych potraw. Dzięki tym naczyniom można przygotowywać pyszne dania z ograniczoną ilością tłuszczu.

Emaliowane brytfanny niezbędne w każdej kuchni

Oferta na rynku jest niezwykle szeroka. W wielu sklepach można znaleźć ciekawe brytfanny wyposażone w solidne pokrywy z tego samego materiału czy też szklane pokrywy żaroodporne. Brytfanny emaliowane idealnie nadają się do wypiekania słodkich ciast oraz pysznych zapiekanek. Każda z nich, w odróżnieniu od naczyń wykonanych ze stali nierdzewnej, idealnie nadaje się również do gotowania kwaśnych potraw.

Idealna brytfanna żeliwna do pieczenia

Żeliwne brytfanny to naczynia z wieloletnią historią. Tego typu naczynia znane są w kuchni polskiej od wielu lat. Dziś powróciły one na rynek w nowym, lepszym wydaniu, zachowując jednocześnie zalety naczyń, które pamiętamy z dawnych lat.

Wszystkie oferowane na rynku emaliowane brytfanny zachwycają swoim niebanalnym wyglądem oraz dużą gamą kolorystyczną. Brytfanny żeliwne emaliowane charakteryzują się również odpowiednio ciężką masą, dzięki czemu potrawy nie przywierają się. I co najważniejsze żeliwo bardzo długo utrzymuje ciepło, a piękny oraz oryginalny wygląd tych naczyń sprawia, że idealnie nadają się do podawania w nich potraw na stole. Wybór brytfann na rynku jest ogromny, zatem każda pani domu może wybrać idealną dla swoich potrzeb.