Funkcjonalna i nowoczesna gastronomia

Funkcjonalna i nowoczesna gastronomia

Jak zapewnić gastronomii wydajną i ekonomiczną pracę? Niezbędne są do tego różnego rodzaju sprzęty i akcesoria. Na rynku znajduje się wielu producentów, którzy oferują tego typu sprzęty. Jednymi z nich jest Stalgast gastronomia, gdzie znajdziemy duży wybór profesjonalnych sprzętów i urządzeń do lokalów i miejsc, gdzie przyrządza się i serwuje smaczne posiłki.

Co jest niezbędne do profesjonalnej kuchni?

Nie może tu zabraknąć różnego rodzaju urządzeń, które służą przede wszystkim przygotowywaniu potraw na różnorodne sposoby. Między innymi do pieczenia, smażenia, gotowania, opiekania czy grillowania. Służą do tego między innymi:

  • kuchnie i piecyki wielofunkcyjne, piece do pizzy, piekarniki,
  • garnki, kotły, bemary,
  • płyty grillowe i grille,
  • smażalnice, frytkownice, gofrownice, gyrosy, naleśnikarki,
  • kuchnie mikrofalowe, podgrzewacze rolkowe i urządzenia do hot-dogów itp.

Poza tymi profesjonalnymi urządzeniami Stalgast dostępne są także urządzenia Stalgast, które służą do mechanicznej obróbki produktów takich jak warzywa czy mięso oraz do odpowiedniego przechowywania, jak szafy i stoły chłodnicze. Inną grupę stanowią także różnego rodzaju zmywarki.

Drobne akcesoria i pojemniki

Stal gast wyposażenie kuchni to również inne niezbędne sprzęty w profesjonalnej gastronomii, które są obowiązkowe w każdej restauracji, barze, kawiarni czy piekarni. Stalowe meble do pracy i ekspozycji produktów, zastała stołowa, pojemniki termoizolacyjne, garnki, naczynia, sztućce, różnorodne noże, deski gastronomiczne, które zapewniają wygodną i sprawną pracę. Nie brak również pojemników, które zapewnią odpowiedni transport przygotowanym potrawom – www.
Sprzęty i urządzenia Stalgast są wysokiej jakości oraz podlegają ciągłym innowacjom, co sprawia, że przyrządzenie w nich potraw jest wygodne, wydajne i ekonomiczne.