Ekskluzywny smartphone Titano 1 marki Manta.

Ekskluzywny smartphone Titano 1 marki Manta.

Smartphone Manta Titano 1 to nowoczesny prestiżowy telefon z półki premium. Zarówno jego zachwycające parametry, jak i estetyczny design czyni go poważnym zawodnikiem na rynku współczesnym telefonów dotykowych z segmentu premium.

Titano 1 zachwyca osiągami i szybkością

Telefon Manta Titano 1 został wyposażony w nowoczesny i szybki procesor 4 rdzeniowy MKT6582. Jego niezrównane osiągi w połączeniu z imponująca pamięcią RAM o pojemności 1 Gb czynią go jednym z najszybszych smartphonów w swojej klasie. Należy też nadmienić 8 Gb wbudowanej pamięci telefonu, która to sprosta wymaganiom większości użytkowników.

 

Niesamowita głębia zdjęć

telefon został wyposażony w  13 megapixelowy aparat główny o zaawansowanej optyce oraz 5 megapixelowy aparat przedni zoptymalizowany pod kątem zdjęć twarzy. Dzięki zaawansowanym algorytmom obróbki zdjęć i rozpoznawania użytkowników, telefon Titano 1 jest idealny do robienia zdjęć typu selfi.

 

Nowa matryca IPS

Model Titano 1 firmy Manta, został wyposażony w nowy 5 calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS HD, który cechuje się, dopracowaną siatkówką HD. Jego jednolite podświetlenie i żywe kolory sprawią, iż wyświetlane zdjęcia i treści będą atrakcyjniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Atrakcyjne funkcje dodatkowe

Telefon obsługuje do dwóch kart sim jednocześnie lub przyjmuje kartę pamięci MicroSD do wartości 32Gb. Titano 1 został również wyposażony w wbudowany moduł gps.

Jeżeli poszukują Państwo telefonu o niezrównanych parametrach i świetnej aparycji, polecam zapoznanie się z modelem Titano 1 firmy Manta. Jest to godny polecenia telefon o niezrównanych osiągach w swojej klasie.