Butelka na wodę – „must have” do damskiej torebki

Butelka na wodę – „must have” do damskiej torebki

butelka na wodę

Szukasz ciekawego i – co ważne praktycznego pomysłu na prezent dla przyjaciółki? A może sama potrzebujesz kilku najpotrzebniejszych gadżetów, które zawsze się przydają? Butelka na wodę stanowi jeden z takich akcesoriów, które zawsze warto mieć w swojej torebce. Jak ją dobrze wybrać i czym się kierować? Oto kilka naszych porad, które warto wziąć pod uwagę.

Kolorowe bidony na wodę dla kobiet

Obecnie nawet najprostsze z pozoru i najpotrzebniejsze akcesoria mogą mieć naprawdę ciekawy design. Na rynku nie brakuje bidonów na wodę w modnych kolorach, które są nie tylko praktycznym, ale też designerskim dodatkiem. Postaw na pudrowy róż, jeżeli lubisz romantyczne kolory. Nie przekonują Cię pastele? Masz do dyspozycji wiele innych możliwości. Bardzo ciekawym pomysłem będzie wybór przezroczystego bidonu z motem florystycznym w postaci zielonych liści. Taki design jest bardzo modny w ostatnim czasie, ponieważ pojawia się w wielu trendach.

Praktyczne butelki do wody – na co zwrócić uwagę?

Kupując idealny bidon na wodę do torebki, warto zwrócić uwagę na jego rozmiar. Im mniejszy, tym większe prawdopodobieństwo, że zmieścisz go do ulubionej torby, ale również większe ryzyko, że podczas wypadu na miasto zwyczajnie zabraknie Ci wody. Nie lubisz dźwigać i często przemieszczasz się na piechotę? Koniecznie zdecyduj się na stosunkowo lekki model. Ważnym aspektem butelki na wodę jest również jej praktyczność – bidon musi mieć dobre zabezpieczenie, które zabezpieczy płyn przed wylaniem się wewnątrz Twojej ulubionej torebki. Lubisz czuć się modnie? Koniecznie weź pod uwagę również kolor i styl butelki na wodę, kupisz je na Nettrading.pl